Gezocht: (digital) marketing & event medewerker

DO 05/04/18
Gezocht: (digital) marketing & event medewerker

Wij zoeken: een (digital) marketing & event medewerker

 Ter ondersteuning van ons team voor de marketing en promotie van het Wereldkampioenschap Karting 2018 dat plaatsvindt van 6 – 9 september. Verder ondersteun je de event manager bij de organisatie en uitvoering van andere events.

Duur

Het gaat om een voltijdse betrekking ter ondersteuning van ons team om het WK te promoten. Net voor en tijdens het WK event kunnen deze uren variëren. Verder zal je ook ingezet worden als event manager voor onze bedrijfsevents.

Taakomschrijving

In eerste instantie werk je samen met de marketingmanager aan een marketing-, communicatie- en social media strategie voor het Wereldkampioenschap en bent mede verantwoordelijk voor de uitvoering ervan. Daarnaast zal je verantwoordelijk zijn voor de organisatie en uitvoering van onze (bedrijfs-)events.

Je takenpakket zal hoofdzakelijk uit het volgende bestaan:

 • Marketing & promotie WK: social media kanalen, andere kanalen
 • Communicatie met klanten, sponsors, pers, … (telefonisch, mail,…)
 • Organisatie & administratie: helpen met de algemene organisatie van het VIP gebeuren, planning, praktische voorbereiding, uitvoering, nazorg van het WK event…
 • Events: organisatie en uitvoering van de bedrijfsevents bij Karting Genk.

Wij bieden jou

 • De mogelijkheid om mee te werken aan de promotie en organisatie van het grootste race-event van dit jaar!
 • Een gevarieerde functie in een sportieve en internationale omgeving
 • Een job met optie vast contract
 • Een leuke werkomgeving
 • Mogelijkheid om een breed netwerk uit te bouwen.

Profiel

Jij bent een geëngageerd en communicatief persoon met een groot verantwoordelijkheidsgevoel, met een passie voor (digitale) marketing. Affiniteit met de sport is een extra troef! Je beschikt, bij voorkeur, over een bachelor diploma (of hieraan gelijkgesteld) en je kan relevante werkervaring voorleggen m.b.t. de (digitale) marketing/organisatie events.

Jouw troeven:

 • Communicatief en klantvriendelijk;
 • Proactief, oplossings- en resultaatgericht;
 • Je bent een teamplayer, maar je kan ook perfect autonoom taken opnemen en uitvoeren;
 • Je bent gemotiveerd
 • Je bent stipt en nauwkeurig;
 • Je bent flexibel;
 • Je blijft ook in stressvolle situaties efficiënt presteren;
 • Je hebt de nodige présence en durft voor een groep te spreken;

Ben jij de persoon die we zoeken?

Solliciteren voor deze functie kan per mail naar koen@gks.be. Je kan ons via deze weg je CV, motivatiebrief- of video,… bezorgen. Tip: met een creatieve video-sollicitatie kan je absoluut het verschil maken om ons te overtuigen van jouw motivatie om bij Karting Genk aan de slag te gaan!